O nás

Bluesky24 prezentuje lyžiarské podmienky cez zábery z kamier na živo v kvalite HD. Naše kamery sú nainštalované v lyžiarských centrach v Poľsku, Česku, Slovinsku, Slovensku a v Katalánsku.. Na portale Bluesky24 nájdeš aktualne počasie, lyžiarské a snehové podmienky. . V televízií prezentujeme spoty, ktoré zobrazujú aktualne počasie, aktualne lyžiarské a snehové podmienky. Časti nášho portálu takisto sprístupňujeme lyžiarským stránkam doma a v zahraničí.

Dlaczego warto korzystać z BlueSky24?

System Bluesky24 jest zintegrowanym software'em do przekazywania obrazów živých záberov v HD kvalite Systém podporujú otočné a priame kamery, routery, recordery a playery. Zobrazujeme panoramatické záberyv tej navyššej kvalite spolu s aktuálnym počasím z regiónov a lyžiarských stredísk ako aj atraktívne turistické a športové lokality. Záber je zobrazovaný LIVE v HD kvalite do sieci TV kablowych i satelitarnych , jak również do wielu portali internetowych.

Zobacz

Momentálne je Internet základným nástrojom na získavanie informácií pred výjazdom za oddychom. Preto je dôležité, aby sme poveternostné informácie dodávali rýchlo a bez problémov.

Najčastejšie vpisované heslá do Google pred výjazdom do hôr:

Aké je počasie?

Aké sú snehové podmienky?

Zábery z kamier

Umiestnením stránky v Google ako aj aktívnym fungovaním na Facebooku priťahujeme osoby, ktoré plánujú výjazd za oddychom.

Vďaka spolupráci s BlueSky24 získavaš:

  1. Dotarcie do większości osób szukających informacji o pogodzie i kamerach internetowych w Twojej miejscowości.

  2. Zobrazovanie záberov z kamier v poľských káblových a satelitných TV.

  3. Možnosť implementácie záberov v HD kvalite z našich kamier na internetové stránky.

  4. Zdieľanie všetkým záujemcom zábery LIVE z kamier vo forme widgetov.

Poznaj naše multimediálne možnosti.